menusearch
it-k.ir

رزومه آیتیکا

(52)
(2)
رزومه آیتیکا

 

 

شرکت آینده یابان تجارت یاسان کیمیا البرز با نام تجاری آیتیکا و شماره ثبت  34269 در اردیبهشت سال نود و هفت در محل دفتر مرکزی با رویکرد مدیریت و راه اندازی استارت آپ در استان البرز با مدیریت مصطفی حکیمی جوان نخبه کارآفرین کشور افتتاح گردید و با ثبت هشت طرح تجاری استارتاپی خود به امتیاز بزرگترین شرکت این حوزه دست پیدا کرد.

در ادامه و با توجه به وجود تیم های برنامه نویسی، رسانه و بازرگانی به دیگر حوزه های مرتبط با فعالیت خود با برند تجاری ربکا وارد شد. این فعالیت ها شامل : تولید و راه اندازی سایت و اپلیکیشن های اختصاصی، کلیه خدمات سمعی و بصری (تیزر، موشن گرافیک،پادکست و...) و واحد تخصصی تولید محتوا است.

آیتیکا تابحال مجری بزرگترین استارت آپ صنعت کشور با نام تجاری تتا (توانایی تولیدات البرز) که مجوزات رسمی از وزارت صمت، سازمان صمت استان البرز، تاییده وزارت اطلاعات، استانداری البرز، اتاق بازرگانی استان البرز ،شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز، مجری اولین استارت آپ بروزرسانی بانک اطلاعات اصناف ایران در شهر کرج با نام تجاری باکا به حمایت شهرداری ،شورای اسلامی شهر کرج و استانداری و اتاق اصناف استان البرز، مجری بزرگترین پورتال ویدئویی کارآفرینان کشور با نام تجاری کارآفرینیم، است.

این شرکت در کنگره برند ملی در مشهد مقدس در شهریور ماه نود و هفت برگزیده وعضو کنفدراسیون برند ملی کشور شد و مصطفی حکیمی نیز به عنوان جوان کارآفرین برتر در این کنگره تندیس و لوح تقدیر خود را دریافت نمود.

از مهمترین افتخارت این مجموعه همکاری با برندهای نام آشنای کشور از جمله :مینو، کاله، پاکبان، بهروز، فرمند، حاج عبدالله، هایپ، هرمود، دقیق صنعت، پرزان صنعت ،مشکوة ،ماشین ابزار ایران خودرو، 202، چسب سینا، کوشش کاران ،افراتاب، انجمن شن و ماسه استان البرز، طب مفید، مداوا، عمدکس، الف، خندابی، کی ای تی، فدراسیون ورزشی جانبازان و معلولین، بایودنت، اکشن، اویلا، فامیلا، سرزمین چرم، تن آسا، سرسبز پلاستیک، ابتکار نوین، آرایشی لشیک، دی، کارا، چینی تقدیس، مهرتاش، سمیرا، زر ماکارون، ایمن آب، پارسوا ،نهرآب گستر، درسا ،پیمان ماشین، پارس موکت، نیکو راحت و خارج از کشور به نام های تجاری الماس تور ( تایلند )، بازرگانی تاران ( ترکیه و عراق )، بازرگانی محمدی( اوکراین )،آلتین ییلدیز گروپ (ترکیه )، هد لیمیتد (انگلستان )، ایده پردازان راه دور ( امارات ) بوده و است.

آیتیکا میکوشد تا کشور را در توسعه وب نگهدار باشد و از همکاری با هر مجموعه ای که دست یاری به او می‌دهد تماما قدرانی و تشکر میکند زیرا در راستای توسعه کشور قدمی را برمیداریم.

 

افتخار برند ایرانی و حمایت از آن همیشه سرلوحه ما قرار دارد و قسم خورده ایم تا لحظه ای که میتوانیم کاری را از پیش بریم، توقف نداشته باشیم زیرا حامی بودن از این مرز و بوم و جوانان و شهروندانش خرسندی ست وصف ناپذیر و در راستای هرچه بهتر شدن و ماندن میهن مان در عرصه جهانی و بین المللی حرکتی ست که همیشه ماندگار خواهد بود.

آیتیکا میکوشد با برنامه های متنوع خود و آموزشهای پی در پی، برگزاری سمینار و ورکشاپ، جوانان را علاقه مند به این حوزه رو به پیشرفت نماید تا در وهله اول اشتغالزایی بالایی بوجود آید ( اتفاقی که تا به امروز توسط این شرکت و مدیران محترم به بالای پانصد نفر رسیده است) و در ادامه کسب و کارها رونق بگیرند.

و سخن آخر :

از دیدگان مشتری، تجربه، بهره برداری از تکنولوژی و طرح نوع در جهان و دقت در فراهم نمودن فرآیندی با کیفیت و پشتوانه لطف ایزدی و به کار گیری تلاشی بی وقفه مشتری مداری را سر لوحه راهمان ساخته ایم تا بتوانیم تا به امروز به پرتو های والای موفقیت نائل گردیم . در دنیای مدرن امروز، فناوری اطلاعات و ارتباطات به عنوان یکی از اهداف جامعه بشری قرن، هر روز بیشتر از روز گذشته جلوه نمایی میکند.                                                                           

هم سو شدن با این مهم از والاترین اهداف شرکت آیتیکا به عنوان تولید کننده و مجری پر ادعا در سطح ایران از همان ابتدای مسیر بوده و است و به موجب این امر با بهره گیری از طرح و ایده ها نوین و برتر همانند دیگر کشورها به عنوان طلایه دار پیش گام بوده ایم .احترام به مشتری و سلیقه ها جزء اهداف جدا نشدنی این مجموعه است و بر این باور هستیم که فروش پایان کار نیست بلکه شروع تعهدی است بر آسودگی خاطر مشتریان ارجمندمان از تضمین تولیدات این شرکت ،که مفتخریم تاکنون روشنایی بخش راهمان بوده است. این مجموعه با تجربه ای دیرین در این عرصه و اثبات رزومه کاری با جذب بسیاری از مدیران صاحب کسب و کار و پیاده سازی زیر ساخت های درآمد زا و رضایتمندی بالای 80 درصدی و دریافت نشان مدال عالی اعتماد مشتری و رضایتمندی مشتری از کنگره برند ملی، نشان داده، که میشود اگر بخواهیم و می‌توانیم، اگر در توانایی ادعایی داریم .                                                                                          

باشد به امید آنکه بزرگ باشیم اما کاری، کوچک باشیم به مانند یه ثانیه گذرا، اهدافمان خدمت و ذهنمان مروت، درآمدمان حلال و تربت ناممان ذلال ...

پایدار باشید

مرتبط با این بخش
رزومه آیتیکا