menusearch
it-k.ir

درباره آیتیکا

(54)
(3)
درباره آیتیکا


تیم مدیریتی آیتیکا
دیروز برای تجربه و امروز تدبیری برای فرداست گذشتگان راه بسیار پیموده اند و تجربه گذشتگان یادگار عظیم صنعت امروز ماست و امروز با لطف منان با همت و تلاش طراحان برگزیده خلاق و به کار گیری توان و تجربه های افزون شده بر یادگار دیرینیان توانسته ایم بر کیفیت این حوزه بیفزاییم، پس در این راه مارا یاری دهید تا با شما هر روز پله های موفقیت را طی کنیم و آرزوی فردایی بهتر برای شماست.
از دیدگان مشتری، تجربه، بهره برداری از تکنولوژی و طرح نوع در جهان و دقت در فراهم نمودن فرآیندی با کیفیت و پشتبانه لطف ایزدی و به کار گیری تلاشی بی وقفه مشتری مداری را سر لوحه راهمان ساخته ایم تا بتوانیم تا به امروز به پرتو های والای موفقیت نائل گردیم.
در دنیای مدرن امروز، فناوری اطلاعات و ارتباطات به عنوان یکی از اهداف جامعه بشری قرن، هر روز بیشتر از روز گذشته جلوه نمایی میکند.
هم سو شدن با این مهم از والاترین اهداف شرکت آیتیکا به عنوان تولید کننده و مجری پر ادعا در سطح ایران از همان ابتدای مسیر بوده است به موجب این امر با بهره گیری از طرح و ایده ها نوین و برتر همانند دیگر کشورها به عنوان طلایه دار پیش گام بوده ایم.
احترام به مشتری و سلیقه ها جزء اهداف جدا نشدنی این مجموعه است و بر این باور هستیم که فروش پایان کار نیست بلکه شروع تعهدی است بر آسودگی خاطر مشتریان ارجمندمان از تضمین تولیدات این شرکت که مفتخریم تاکنون روشنایی بخش راهمان بوده است.
مجموعه آیتیکا با شماره ثبت ۳۴۲۶۹ و شماره شناسه ملی ۱۴۰۰۷۵۵۳۵۷۷با تجربه ای دیرین در این عرصه و اثبات رزومه کاری با جذب بسیاری از مدیران صاحب کسب و کار و پیاده سازی زیر ساخت های درآمد زا و رضایتمندی بالای 80 درصدی، نشان دادند که میشود اگر بخواهیم ومی توانیم اگر در توانایی ادعایی داریم.
همکاری با اکثر شهرهای کشور از جمله : البرز، تهران، مشهد، اصفهان، شیراز، ارومیه، تبریز، بوشهر، بندرعباس، یزد، کرمان، کیش و ... و شرکت های ایرانی مقیم کشورهای خارجه از جمله : امارات، عراق، قطر، تایلند، ترکیه، انگلستان، آلمان و... نیز رزومه ای روشن از مدیران این مجموعه را نمایان نموده است.
باشد به امید آنکه بزرگ باشیم اما کاری، کوچک باشیم به مانند یه ثانیه گذرا، اهدافمان خدمت و ذهنمان مروت، درآمدمان حلال و تربت ناممان ذلال ...
پیروز باشید 
مصطفی حکیمی