menusearch
it-k.ir

آیتیکا بزرگترین شرکت استارتاپ استان البرز

(21)
(1)
جذب سرمایه
دفتر بررسی های اقتصادی و بازرگانی شرکت با هدف تصمیم سازی درخصوص  موضوع های بازرگانی و سرمایه گذاری و در نگاه کلی تر امور اقتصادی شرکت فعالیت می کند. این دفتر پس از بحث و بررسی این موضوعات به عنوان بازوی توانمند شرکت با تصمیم سازی، ضوابط و فرآیند مهم سرمایه گذاری بخش خصوصی را هدایت می کند.
زمینه های سرمایه گذاری بخش خصوصی برای توسعه زیرساختهای اجرای طرح های مجوز دار است.
دفتر پس از بررسی، گزینش و انتخاب سرمایه گذار انعقاد قرارداد رسمی همراه با ارائه تضامین بانکی را در دستور کار خود قرار می دهد.
از نظر زمانی در بهترین شرایط ،سرمایه گذاری پنج سال و دوره بهره برداری از پروژه های سرمایه گذاری به روش BOT (ساخت، بهره برداری، انتقال)، میباشد.
فراخوان عموی اجرای طرح

همه اشخاص حقیقی و حقوقی علاقمند به داشتن توانایی لازم از نظر مالی، سابقه سرمایه گذاری، مدیریت و راهبری در پروژه های هم ارز و مشابه که منع قانونی برای معاملات دولتی نداشته باشند و از صلاحیت های لازم نیز برخوردار باشند می توانند آمادگی خود را برای مشارکت در سرمایه گذاری بخش خصوصی به آدرس شرکت آیتیکا دفتر مرکزی واقع در کرج فلکه اول گوهردشت - برج نیکامال - طبقه هشتم - واحد 1 (دفتر مدیر عامل) و یا مراجعه به پست الکترونیکی info@it-k.ir ارسال نمایند .
 
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر